CZWARTEKI LEKKOATLETYCZNE - 2017/2018
2018-05-25
11 medali naszych uczniów w Finale Sezonu 2017/2018 "Czwartków la" w Zamościu.
25 maja na stadionie OSiR w Zamościu odbył sie Finał Sezonu 2017/2018 "Czwartków la". Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 11 medali (4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe). W klasyfikacji punktowej na 20 uczestniczacych w zawodach szkół zajęliśmy 6 miejsce.
Za najbardziej wartościowe wyniki nalezy uznać:
67 m w rzucie piłka palantową - rekord szkoły Madeja Jakub
135 cm w skoku wzwyż Johaniuk Aleksandra
1:58,14 s w biegu na 600 m Szwaczkiewicz Joanna
3:36,50 s w biegu na 1000 m Łukaszczuk Sebastian
5,61 m w skoku w dal Bodys Hubert
MEDALIŚCI FINAŁU SEZONU "CZWARTKÓW LA"
- Aleksandra Johaniuk - złoty medal w skoku wzwyż 135 cm;
- Sebastian Łukaszczuk - złoty medal w biegu na 1000 m 3:36.50 s;
- Joanna Szwaczkiewicz - złoty medal w biegu na 600 m 1:58.14 s
- Hubert Bodys - złoty medal w skoku w dal 5,61 m;
- Madeja Jakub -srebrny medal w rzucie piłką palantową 59 m;
- Sebastian Łukaszczuk - srebrny medal w skoku w dal 4,71 m;
- Dawid Kuśmierz - srebrny medal w biegu na 60 m 8.85 s;
- Kolaja Szczepan - srebrny medal w skoku w dal 3,92 m;
- Kowalczuk Agnieszka - brązowy medal w biegu na 600 m 2:15.04 s;
- Aleksandra Johaniuk - brązowy medal w biegu na 300 m 52,31 s;
- Mateusz Traczuk - brązowy medal w biegu na 1000 m 3:44.41 s;
Najlepsze wyniki w sezonie 2017/2018
WIOSNA
07 maja 2018 r.:
-
Madeja Jakub - I miejsce w rzucie piłką palantową 67 m NOWY REKORD SZKOŁY!!! i III miejsce w biegu na dystansie 60 m 8,41 s;
-
Traczuk Mateusz - III miejsce w biegu na dystansie 300 m 57,85 s;
-
Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 130 cm;
-
Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 38 m;
-
Kowalczuk Agnieszka - II miejsce w biegu na 600 m 2:17.28 s;
-
Szwaczkiewicz Joanna - I miejsce w biegu na 600 m 2:08.72 s i III miejsce w skoku w dal 4,16 m;
-
Łukaszczuk Sebastian - I miejsce w biegu na 1000 m 3:40,80 m i II miejsce w skoku w dal 4,35 m;
-
Johaniuk Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 125 cm i I miejsce w biegu na 300 m 50,09 s
26 kwietnia 2018 r.:
-
Madeja Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 54 m;
-
Zygmunt Cyprian - II miejsce w biegu na dystansie 60 m 9,32 s;
-
Rypina Natalia- III miejsce w biegu na 600 m 2:13,20 s;
-
Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 125 cm;
-
Wołoszyn Jakub - III miejsce w rzucie piłką palantową 40 m;
-
Kowalczuk Agnieszka - II miejsce w biegu na 600 m 2:09.54 s i IV miejsce w skoku w dal 3,82 m;
-
Szwaczkiweicz Joanna - I miejsce w biegu na 600 m 2:03,42 s;
-
Łukaszczuk Sebastian - II miejsce w skoku w dal 4,35 m ;
-
Szpuga Kacper - III miejsce w skoku w dal 3,36 m;
-
Johaniuk Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 120 cm i III miejsce w biegu na dystansie 60 m 9,38 s;
17 kwietnia 2018 r.:
-
Madeja Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 51 m;
-
Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 125 cm;
-
Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 46,5 m;
-
Kowalczuk Agnieszka - II miejsce w biegu na 600 m 2:16,52 s;
-
Szwaczkiewicz Joanna - I miejsce w biegu na 600 m 2:02,91 i II miejsce w skoku w dal 4,09 m;
-
Wołoszyn Paweł - II miejsce w rzucie piłką palantową 32,5m;
-
Kolaja Szczepan - II miejsce w skoku w dal 3,66 m;
-
Johaniuk Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 120 cm i I miejsce w biegu na 300 m 52,31 s;
JESIEŃ
14 września 2017 r:
-
Kudyk Natalia - I miejsce w skoku wzwyż 115 cm;
-
Burdzy Weronika - III miejsce w rzucie piłką palantową 25,5 m
-
Kożuszek Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 125 cm (PB);
-
Johaniuk Aleksandra - III miejsce skoku wzwyż 115 cm;
-
Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 37 m;
-
Kowalczuk Agnieszka - III miejsce w biegu na 600 m 2:28.91 s;
-
Helman Katarzyna- II miejsce w skoku wzwyż 110 cm;
-
Kolaja Szczepan - I miejsce w skoku w dal 3,42 m;
Wołoszyn Michał - III miejsce w biegu na 300 m 51,53 s;
-
Madeja Jakub - III miejsce w biegu na 60 m 9,39 s i I miejsce w rzucie piłką palantową 47m (PB);
-
Łukaszczuk Sebastian - III miejsce w skoku w dal 3,95 m i III miejsce w biegu na 1000 m 3:52,80;
28 września 2017 r.:
-
Madeja Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 51 m;
-
Grula Oliwia - III miejsce w biegu na dystansie 60 m 10,36 s;
-
Kudyk Natalia- II miejsce w skoku wzwyż 115 cm;
-
Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 129 cm (PB);
-
Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 36 m i III miejsce w biegu na dystansie 300 m 59,06 s;
-
Kowalczuk Agnieszka - I miejsce w biegu na 600 m 2:19.87 s i II miejsce w skoku w dal 3,75 m;
-
Molas Natalia - II miejsce w biegu na 600 m 2:56.80 s;
-
Helman Katarzyna - III miejsce w skoku wzwyż 115 cm;
-
Gładysz Eliza - I miejsce w skoku wzwyż 115 cm;
-
Burdzy Weronika - I miejsce w rzucie piłką palantową 25,5m;
-
Łukaszczuk Sebastian - II miejsce w biegu na 1000 m 3:54,80 m ;
-
Kolaja Szczepan - I miejsce w skoku w dal 3,58 m;
-
Johaniuk Aleksandra - III miejsce skoku wzwyż 115 cm;
-
Swatowska Martyna - III miejsce w biegu na 100 m 15,20 s;
- Bodys Hubert - I miejsce w biegu na 100 m 13,13 s;
- Chrzan Kacper - III miejsce w skoku wzwyż 140 cm;
Szczegółowe wyniki dostępne są na www.ztkkf.eu
Uczestnicy zawodów "Czwartki la" 2017/2018:
klasa VII - Wołoszyn M., Helman K., Pióro B., Kudyk N., Kolaja Sz., Tomasiak R., Kopański M., Kożuszek A.
klasa VI - Kolaja M., Niemczuk H., Burdzy W., Sawka E., Johaniuk A., Madeja J., Łukaszczuk S., Traczuk M., Piłat M., Rypina N., Szwaczkiewicz J.,Kulpa P.,
klasa V - Wołoszyn J., Kolaja N., Grula O., Tomasiak A., Molas N., Kolaja Sz. Łukaszek C., Kulas M., Gładysz B., Burdzy P.,Galant K.
klasa IVa - Zygmunt C., Wilkiewicz W., Szpuga K., Józefko N., Fusiarz S. Kowalczuk M.,
klasa IVb - Woloszyn P., Tymczuk D., Kusmierz D., Flak O.
klasa II g. - Swatowska M., Chrzan K., Bodys H.