Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

CZWARTEKI LEKKOATLETYCZNE - 2017/2018

11 medali naszych uczniów w Finale Sezonu 2017/2018 "Czwartków la" w Zamościu.

25 maja na stadionie OSiR w Zamościu odbył sie Finał Sezonu 2017/2018 "Czwartków la". Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 11 medali (4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe). W klasyfikacji punktowej na 20 uczestniczacych w zawodach szkół zajęliśmy 6 miejsce.

 

Za najbardziej wartościowe wyniki nalezy uznać:

67 m w rzucie piłka palantową - rekord szkoły Madeja Jakub

135 cm w skoku wzwyż Johaniuk Aleksandra

1:58,14 s w biegu na 600 m Szwaczkiewicz Joanna

3:36,50 s w biegu na 1000 m Łukaszczuk Sebastian

5,61 m w skoku w dal Bodys Hubert

 

 MEDALIŚCI FINAŁU SEZONU "CZWARTKÓW LA"

 

  • Aleksandra Johaniuk - złoty medal w skoku wzwyż 135 cm;

 

  • Sebastian Łukaszczuk - złoty medal w biegu na 1000 m 3:36.50 s;

 

  • Joanna Szwaczkiewicz - złoty medal w biegu na 600 m 1:58.14 s

 

  • Hubert Bodys - złoty medal w skoku w dal 5,61 m;

 

  • Madeja Jakub -srebrny medal w rzucie piłką palantową 59 m;

 

  • Sebastian Łukaszczuk - srebrny medal w skoku w dal 4,71 m;

 

  • Dawid Kuśmierz - srebrny medal w biegu na 60 m 8.85 s;

 

  • Kolaja Szczepan - srebrny medal w skoku w dal 3,92 m;

 

  • Kowalczuk Agnieszka - brązowy medal w biegu na 600 m 2:15.04 s;

 

  • Aleksandra Johaniuk - brązowy medal w biegu na 300 m 52,31 s;

  • Mateusz Traczuk - brązowy medal w biegu na 1000 m 3:44.41 s;

 

 

Najlepsze wyniki w sezonie 2017/2018

 WIOSNA

 

07 maja 2018 r.:

 

  • Madeja Jakub - I miejsce w rzucie piłką palantową 67 m NOWY REKORD SZKOŁY!!! i III miejsce w biegu na dystansie 60 m 8,41 s;

  • Traczuk Mateusz - III miejsce w biegu na dystansie 300 m 57,85 s;

  • Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 130 cm;

  • Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 38 m;

  • Kowalczuk Agnieszka - II miejsce w biegu na 600 m 2:17.28 s;

  • Szwaczkiewicz Joanna - I miejsce w biegu na 600 m 2:08.72 s i III miejsce w skoku w dal 4,16 m;

  • Łukaszczuk Sebastian - I miejsce w biegu na 1000 m 3:40,80 m i II miejsce w skoku w dal 4,35 m; 

  • Johaniuk Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 125 cm i I miejsce w biegu na 300 m 50,09 s

 

26 kwietnia 2018 r.:

 

  • Madeja Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 54 m;

  • Zygmunt Cyprian - II miejsce w biegu na dystansie 60 m 9,32 s;

  • Rypina Natalia- III miejsce w biegu na 600 m 2:13,20 s;

  • Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 125 cm;

  • Wołoszyn Jakub - III miejsce w rzucie piłką palantową 40 m;

  • Kowalczuk Agnieszka - II miejsce w biegu na 600 m 2:09.54 s i IV miejsce w skoku w dal 3,82 m;

  • Szwaczkiweicz Joanna - I miejsce w biegu na 600 m 2:03,42 s;

  • Łukaszczuk Sebastian - II miejsce w skoku w dal 4,35 m ;

  • Szpuga Kacper - III miejsce w skoku w dal 3,36 m;

  • Johaniuk Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 120 cm i III miejsce w biegu na dystansie 60 m 9,38 s;

 

17 kwietnia 2018 r.:

 

  • Madeja Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 51 m;

  • Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 125 cm;

  • Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 46,5 m;

  • Kowalczuk Agnieszka - II miejsce w biegu na 600 m 2:16,52 s;

  • Szwaczkiewicz Joanna - I miejsce w biegu na 600 m 2:02,91 i II miejsce w skoku w dal 4,09 m;

  • Wołoszyn Paweł - II miejsce w rzucie piłką palantową 32,5m;

  • Kolaja Szczepan - II miejsce w skoku w dal 3,66 m;

  • Johaniuk Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 120 cm i I miejsce w biegu na 300 m 52,31 s;

 

 

JESIEŃ

 

 14 września 2017 r:

  • Kudyk Natalia - I miejsce w skoku wzwyż 115 cm;

  • Burdzy Weronika - III miejsce w rzucie piłką palantową 25,5 m

  • Kożuszek Aleksandra - II miejsce skoku wzwyż 125 cm (PB);

  • Johaniuk Aleksandra - III miejsce skoku wzwyż 115 cm;

  • Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 37 m;

  • Kowalczuk Agnieszka - III miejsce w biegu na 600 m 2:28.91 s;

  • Helman Katarzyna- II miejsce w skoku wzwyż 110 cm;

  • Kolaja Szczepan - I miejsce w skoku w dal 3,42 m;

    Wołoszyn Michał - III miejsce w biegu na 300 m 51,53 s;

  • Madeja Jakub - III miejsce w biegu na 60 m 9,39 s i I miejsce w rzucie piłką palantową 47m (PB);

  • Łukaszczuk Sebastian - III miejsce w skoku w dal 3,95 m i III miejsce w biegu na 1000 m 3:52,80;

     

     

 

 28 września 2017 r.:

  • Madeja Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 51 m;

  • Grula Oliwia - III miejsce w biegu na dystansie 60 m 10,36 s;

  • Kudyk Natalia- II miejsce w skoku wzwyż 115 cm;

  • Kożuszek Aleksandra - I miejsce skoku wzwyż 129 cm (PB);

  • Wołoszyn Jakub - II miejsce w rzucie piłką palantową 36 m i III miejsce w biegu na dystansie 300 m 59,06 s;

  • Kowalczuk Agnieszka - I miejsce w biegu na 600 m 2:19.87 s i II miejsce w skoku w dal 3,75 m;

  • Molas Natalia - II miejsce w biegu na 600 m 2:56.80 s;

  • Helman Katarzyna - III miejsce w skoku wzwyż 115 cm;

  • Gładysz Eliza - I miejsce w skoku wzwyż 115 cm;

  • Burdzy Weronika - I miejsce w rzucie piłką palantową 25,5m;

  • Łukaszczuk Sebastian - II miejsce w biegu na 1000 m 3:54,80 m ;

  • Kolaja Szczepan - I miejsce w skoku w dal 3,58 m;

  • Johaniuk Aleksandra - III miejsce skoku wzwyż 115 cm;

  • Swatowska Martyna - III miejsce w biegu na 100 m 15,20 s;

  • Bodys Hubert - I miejsce w biegu na 100 m 13,13 s;
  • Chrzan Kacper - III miejsce w skoku wzwyż 140 cm;

 

 

 Szczegółowe wyniki dostępne są na www.ztkkf.eu

 

Uczestnicy zawodów "Czwartki la" 2017/2018:

klasa VII - Wołoszyn M., Helman K., Pióro B., Kudyk N., Kolaja Sz., Tomasiak R., Kopański M., Kożuszek A.
klasa VI - Kolaja M., Niemczuk H., Burdzy W., Sawka E., Johaniuk A., Madeja J., Łukaszczuk S., Traczuk M., Piłat M., Rypina N., Szwaczkiewicz J.,Kulpa P.,
klasa V - Wołoszyn J., Kolaja N., Grula O., Tomasiak A., Molas N., Kolaja Sz. Łukaszek C., Kulas M., Gładysz B., Burdzy P.,Galant K.
klasa IVa - Zygmunt C., Wilkiewicz W., Szpuga K., Józefko N., Fusiarz S. Kowalczuk M.,                                                                 

klasa IVb - Woloszyn P., Tymczuk D., Kusmierz D., Flak O.
klasa II g. - Swatowska M., Chrzan K., Bodys H.

Autor: Zbigniew Momot

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Łabuńki Pierwsze 178
22-437 Łabunie
tel. 84 616 22 02
e-mail: sp.lab1@onet.eu, g.lab1@op.pl

Czwartek, 2018-10-18

Imieniny: Hanny, Klementyny