NASZE TALENTY!

27 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Talentów, w którym swoje pasje i talenty zaprezentowało 37 uczestników.

Organizatorom imprezy przyświecały następujące cele:

• popularyzowanie działań artystycznych i sportowych dzieci i młodzieży
  • rozwijanie zainteresowań i kreatywności
  • promowanie młodych talentów
  • pokazywanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu
  • prezentacja uzdolnień i pasji dzieci i młodzieży.

Zmagania uczestników oceniała Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodnicząca: Pani Dorota Turczyn, dyrektor szkoły

Członkowie: Pani Katarzyna Krajewska, Pani Dorota Faron, Pani Halina Dybzińska, Pani Danuta Sztojko, Pan Zbigniew Momot i Pan Robert Kożuszek.

Publiczność zgromadzona w hali sportowej podziwiała umiejętności swoich kolegów i koleżanek: akrobatyczne, zręcznościowe, recytatorskie, kabaretowe, gry na instrumentach, wokalne, taneczne i plastyczne. Najwięcej braw zdobyli: Nikola Józefko za pokaz gimnastyki artystycznej, Julia Nowak za wykonanie utworu „When I was your man” i Damian Topolski za piosenkę „100”.

Tematem pracy plastycznej były „Ryby na niby”. Najlepszą w tej konkurencji okazała się Magdalena Michalik.

Po burzliwych obradach Jury ustaliło werdykt.

I miejsca zdobyli: Nikola Józefko kl. IV a, Wiktoria Wilkiewicz kl. IV a, Julia Nowak kl. III gim. i Magdalena Michalik kl. II gim.

II miejsca: Sandra Fusiarz kl. IV a, Mateusz Traczuk kl. VI,Agata Niemczuk kl. III gim., Antoni Szykuła kl. II gim.

III miejsca: Lena Turczyn kl. O, Natalia Molas kl. V, Damian Topolski kl. III gim.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminę Łabunie.

Gratulujemy!!!

Zapraszamy za rok na III edycję Szkolnego Konkursu Talentów.

Joanna Luterek