MiMaK 2018 – II etap.

GRATULUJEMY JULCE I KARINIE !!!

22.03.2018r. w naszej szkole odbył się  Gminny Konkurs Matematyczny "MiMaK 2018". Wzięło w nim udział 12 uczniów klas trzecich z 2 szkół naszej gminy.

Bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami konkursowymi, zajęły I miejsce i zakwalifikowały się do następnego etapu:

• Julia Juś  S.P. Łabuńki Pierwsze
  • Karina Kolaja  S.P. Łabuńki Pierwsze

II miejsce zajęli:

• Flak Amelia  S.P. Łabuńki Pierwsze
  • Jan Ziarkiewicz  S.P. Łabuńki Pierwsze

III miejsce zajęli

• Podskarbi Filip  S.P. Łabuńki Pierwsze
  • Piłat Karol  S.P. Łabuńki Pierwsze
  • Szykuła Julia  S.P. Łabuńki Pierwsze
  • Dębkowski Miłosz  S.P. Łabunie

Uczniowie rozwiązywali test złożony z 12  zadań. Za bezbłędne rozwiązanie testu można było zdobyć 30 punktów. Aby przejść do następnego etapu trzeba było uzyskać co najmniej 24 punkty. Test okazał się dość trudny i nikomu nie udało się zdobyć maksymalnej liczby punktów.

Do konkursu przygotowywały uczniów ich wychowawczynie- pani Halina Dybzińska w Szkole Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych i pani Beata Wdowiak w Szkole Podstawowej w Łabuniach. W komisji konkursowej pracowały panie: Anna Pyś , Anna Jastrzębska  i Elżbieta Kurzawska.

Wszystkim uczniom, którzy rozwiązywali trudne zadania matematyczne, gratulujemy!

Trzymamy kciuki za sukcesy w następnym  etapie konkursu.

Autor: Halina Dybzińska