III TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁABUNIE

ŚCIANA I miejsce, ŚWIEŻAKI I miejsce, BIAŁE PEGAZUSY II miejsce. To wyniki zespołów naszych uczniów w III Turnieju Dzikich Drużyn w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łabunie.

28 stycznia 2018 r w hali sportowej SP Łabuńki odbył się III Turniej Dzikich Drużyn w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łabunie. Organizatorem zawodów byli GKS Sparta Łabunie i UG Łabunie.

Zespoły składające się z uczniów naszej szkoły zajęły czołowe lokaty. I miejsce w kategorii kl. VI - VII zajął zespół SCIANA (Tomasiak R., Wołoszyn M., Kolaja M., Madeja J. i Niemczuk H.).  W kategorii kl. IV-V I miejsce zajął zespół ŚWIEŻAKI (Wołoszyn J., Wołoszyn P., Kolaja Sz., Sołoduch D,. Sołoducha K. i Tymczuk D.), a II miejsce zajął zespół BIAŁE PEGAZUSY (Kowalczuk M., Szpuga K., Antoszczak J. i Starszuk B.).

Indywidualnymi wyróżnieniami zostali nagrodzeni:

Najlepszy zawodnik - Kolaja Marcel

Najlepszy bramkarz - Niemczuk Hubert