SPOTKANIE OPŁATKOWE

SZKÓŁ PRYMASOWSKICH
DIECEZJI ZAMOJSKO - LUBACZOWSKIEJ
W MAJDANIE WIELKIKIM

W sobotę 5 stycznia 2018 r. odbyło się Spotkanie Opłatkowe Szkół noszących imię Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Fundacji DTT. Gościem honorowym tej uroczystości był jego ekscelencja Biskup Marian Rojek.

Naszą szkolną społeczność reprezentował Poczet Sztandarowy w składzie: Maciej Kopański, Agnieszka Kowalczuk oraz Milena Piłat pod opieką p. Danuty Kubickiej.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w kaplicy p.w. Brata Alberta w Majdanie Wielkim, podczas której homilię wygłosił Biskup Marian Rojek.

Po Eucharystii, uczestnicy spotkania przeszli do pobliskiej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie po powitaniu gości, gospodarze zaprezentowali jasełka. Odbył się też konkurs kolęd.

Na zakończenie uczestnicy złożyli sobie życzenia przełamując się opłatkiem, oraz integrujący poczęstunek.

Autor: Danuta Kubicka