HUBERT LAUREATEM

MiMaK 2015 - HUBERT LAUREATEM KONKURSU

Hubert Niemczuk uczeń naszej szkoły został Laureatem Regionalnego Konkursu Matematycznego dla uczniów  klas III MiMaK 2015.

W środę 17 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 2 w Zamościu odbyło się uroczyste wręczenie nagród Laureatom Regionalnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III szkoły podstawowej MiMaK 2015.

Finał konkursu matematycznego  MiMaK 2015 odbył się 27 maja 2015r.  Po eliminacjach szkolnych i gminnych wzięło w nim udział 115 uzdolnionych matematycznie uczniów  ze szkół  naszego rejonu (  miast i gmin byłego województwa zamojskiego), w tym uczeń naszej szkoły Hubert Niemczuk, który znalazł się w gronie laureatów.

Do konkursu przygotowywała Huberta wychowawczyni pani Halina Dybzińska.

Młodzi matematycy i ich opiekunowie  obejrzeli część artystyczną w wykonaniu koleżanek i kolegów z Zamościa a następnie otrzymali zasłużone nagrody z rąk Pana Posła Sławomira Zawiślaka i kierownika LSCDN Pana Bogdana Leszczuka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !