Sukces Mateusza

Mateusz Bartoszczyk zdobył I miejsce w VIII edycji konkursu plastycznego "BEZPIECZNI NA DRODZE", Aleksandra Kożuszek i Maciej Kopański wyróżnienia. Uczniowie wraz z opiekunem p. Anetą Gałką odebrali nagrody 11 grudnia 2015 r. podczas uroczystego finału w Gminnym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Zespole Szkół w Suchowoli. Praca Mateusza zamieszczona została w kalendarzu na rok 2016 wydanego przez WORD w Zamościu.

Gratulujemy!

W  VIII edycji konkursu plastycznego ”Bezpieczni na drodze” uczestniczyło 116 szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu Zamościa, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego, Hrubieszowa. W sumie nadesłano 341 prac plastycznych (maksymalnie po trzy prace plastyczne z każdej szkoły – zgodnie z regulaminem konkursu) z których do kalendarza zostało wybranych 72. Celem konkursu było przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i rowerzysty. Głównym organizatorem kolejnej edycji konkursu plastycznego był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościuwe współpracy z Zespołem Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Suchowoli.