INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Inaguracja nowego roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęła się Mszą świętą w kościele parafialnym w Łabuniach. Nastepnie wszyscy zgromadzeni udali sie na cmentarz parafialny. Pamięć poległych za wolnośc naszej ojczyzny uczciliśmy minutą ciszy oraz złożeniem wieńców na grobach.

Uczniowie Zespołu Szkół w Łabuńkach Pierwszych, pod kierunkiem p. Katarzyny Krajewskiej i p. Elżbiety Klimko, przygotowali krótki montaż słowno muzyczny upamiętniający 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

W nowym roku szkolnym wszystkich zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Dyrektor Zespołu Szkół w Łabuńkach Pierwszych Pani mgr Dorota Turczyn. Swoją obecnością zaszczycli nas Wójt Gminy Łabunie Pan Antoni Wojciech Turczyn, Wice Wójt Pani Helena Szkałuba oraz Przewodniczacy Rady Gminy Łabunie Pan Adam Kniaź.

Podczas uroczystości podziekowania Pani mgr Dorocie Faron za dotychczas pełnioną funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego złożyli Wójt, Wice Wójt oraz Przewodniczacy Rady Gminy Łabunie. W imieniu społeczności uczniowskiej podziękowania i kwiaty na ręce Pani Dyrektor złożyła uczennica klasy VI Aleksandra Kożuszek, natomiast grono nauczycieli i pracowników szkoły reprezentowali Pani Anna Pyś i Pan Zbigniew Momot.