Konkurs Wielkanocny 2014 organizowany przez Fundację Dom Trzeciego Tysiąclecia im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Tak jak w ubiegłych latach  także i w tym roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział

w konkursie Wielkanocnym 2014 organizowanym przez Fundację Dom Trzeciego Tysiąclecia im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

W konkursie uczestniczyło 8 szkół: Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim - 6 osób,  Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Nabrożu-Kolonii - 17 osób, Gimnazjum Publiczne w Strzyżowie - 10 osób, Szkoła Podstawowa w Babicach - 28 osoby, Szkoła Podstawowa w Telatynie - 39 osób, Szkoła Podstawowa w Łabuńkach Pierwszych - 12 osób, Gimnazjum w Sitnie - 17 osób, Zespół Szkół w Żdanowie 11 osób.

W niedzielę 13 kwietnia 2014 roku nastąpiło otwarcie kiermaszu prac konkursowych. W konkursie uczestniczyli:

Kamila Galant

Michał Wołoszyn

Jakub Wołoszyn

Aleksandra Tomasiak

Magdalena Kulasza

Dominika Schab

Agata Niemczuk

Mikołaj Kowalczuk

Lena Kniaź

Julia Juś

Aleksandra Czwórnoga

Karina Kolaja

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!