„Dzień Bibliotekarza”

Biblioteka to przybytek na ścieżaj otwarty, zapraszający każdego w progi. Wejdź, gościu, i stań się jej przyjacielem.

J. Wiktor

W dniu 8 maja obchodzony jest „Dzień Bibliotekarza”. W tym dniu  dzieci z Punktu Przedszkolnego w Łabuńkach Pierwszych  pod opieką pani Marty, pani Grażynki i pani Magdy odwiedziły Bibliotekę Publiczną Gminy Łabunie.Z okazji dnia bibliotekarza chcielibyśmy życzyć wszystkim pracownikom biblioteki, zarówno tej publicznej jak i szkolnej zdrowia i cierpliwości. Aby każdy dzień „przy książkach” był dla Was przyjemny i życzliwy. Pani Katarzynie Krajewskiej i panu Robertowi Kożuszkowi życzymy dobrego samopoczucia w każdy czas, dużo czytelników, którzy okazują Wam szacunek i są godni zaufania. Żeby nigdy nie zabrakło Wam towarzystwa – a więc – dużo czytelników!