Kolejny sukces Erwina w konkursie fotograficznym!!!

ERWIN PUPIEC - uczeń klasy VI, zajął II miejsce w Konkursie Fotograficznym "Ziemia Zamojska w obiektywie" III edycja.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "ZIEMIA ZAMOJSKA W OBIEKTYWIE" III EDYCJA

W dniu 03.10.2014 r. komisja w składzie: Elżbieta Czarny - Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Zamościu, Agnieszka Grzesiuk -Dyrektor Centrum Kultury w Sitnie oraz Piotr Pyrkosz- Redaktor naczelny "Kroniki Tygodnia", dokonała oceny prac złożonych w odpowiedzi na ogłoszony konkurs fotograficzny "Ziemia Zamojska w obiektywie" III edycja.
Do biura LGD Ziemia Zamojska w dniach od 15.09.2014 r. do 30.09.2014 r. wpłynęło 50 zgłoszeń, w tym 5 zgłoszeń nie spełniało wymogów regulaminu (brak zdjęć, zdjęcia nie dotyczące obszaru LGD lub zgłoszone przez osoby spoza obszaru LGD). Celem konkursu było ukazanie różnorodności i piękna krajobrazu, folkloru oraz architektury obszaru LGD Ziemia Zamojska.
    Wszystkie prace zostały ocenione przez komisję pod kątem poprawności technicznej wykonanego zdjęcia oraz kreatywności w sposobie prezentacji.

czytaj więcej: http://www.lgdziemiazamojska.pl/