SPOTKANIE OPŁATKOWE SZKÓŁ PRYMASOWSKICH

Spotkanie Opłatkowe Szkół Prymasowskich
 Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej

w Różańcu Drugim

W sobotę 24 stycznia 2015 r. odbyło się Spotkanie Opłatkowe Szkół noszących  imię Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Fundacji DTT. Gościem honorowym tej uroczystości, był jego ekscelencja Biskup Marian Rojek.

Naszą szkolną społeczność reprezentował Poczet Sztandarowy, jak również Damian Kołodziejczuk z kl. V i Maciej Kopański z kl. IV.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym p.w. Antoniego Padewskiego, podczas której homilię wygłosił Biskup Marian Rojek.

Po Eucharystii, uczestnicy przeszli do pobliskiej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gdzie podziwiano jasełka przygotowane przez najmłodszych gospodarzy. Następnie  dokonano podsumowania konkursów o Patronie.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy przełamując się opłatkiem złożyli sobie życzenia,  po którym  nastąpił poczęstunek.

Opracowała - Danuta Kubicka