ŚWIĘTO RODZINY

Dnia 27 lutego 2015 r. w klasie I „b” odbyło się Święto Rodziny.

Z tej okazji uczniowie wraz z wychowawcą zaprosili członków naszych rodzin,  a szczególnie seniorów – Babcie i Dziadków , aby obejrzeli przygotowaną przez nas część artystyczną.

Zwyczajne, niezwyczajne Święto Rodziny rozpoczęło się poczęstunkiem, parzoną kawą i herbatą przygotowaną przez mamusie z Trójki Klasowej.

Następnie dzieci zaprezentowały się przed swoimi bliskimi, śpiewając  piosenki  i recytując wiersze, a potem wręczyły gościom tulipany i prezenty.

Nie obyło się bez wzruszeń,  gdyż niejednej mamie i babci popłynęła łza radości po policzku.

Wszyscy byli dumni,  że w tak piękny sposób mogli im podziękować za wszystko, co dla nich zrobili  i robią. Następnie odbyły się konkursy wiedzy o rodzinie, w których uczestniczyli wszyscy zaproszeni goście.

Dodatkową atrakcją było wspólne śpiewanie piosenek o tematyce ludowej przygotowywanych  i poprowadzonych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Barchaczowa.

Dzień ten na długo zostanie w naszej pamięci.