WYNIKI ZAWODÓW
WYNIKI ZAWODÓW "CZWARTKI LA " EDYCJA 2019/2020 - JESIEŃ
NAJLEPSZE WYNIKI
30 WRZEŚNIA 2019 r.
LACHAWIEC ROKSANA 1 MIEJSCE W BIEGU NA 600 M - 2:22,42 s
TYMCZUK DAWID 4 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 3,73 m
PODSKARBI FILIP 2 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 32,5 m
ŁUKASZCZUK SEBASTIAN 4 MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ 140 cm
PODSKARBI FILIP 2 MIEJSCE W BIEGU NA 60 m - 10,03 s
ZYGMUNT CYPRIAN 2 MIEJSCE W BIEGU NA 60 m - 9,30 s
MADEJA JAKUB 3 MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ 145 cm
MADEJA JAKUB 5 MIEJSCE W BIEGU NA 100 m - 13,42 s
ŁUKASZCZUK SEBASTIAN 2 MIEJSCE W BIEGU NA 100 m - 13,03 s
KUŚMIERZ DAWID 2 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 3,92 m
NIEMCZUK HUBERT 1 MIEJSCE W PCHNIĘCIU KULĄ - 9,65 m
ZAKRZEWSKI MICHAŁ 3 MIEJSCE W BIEGU NA 1000 M - 4:05,30 s
NAJLEPSZE WYNIKI
24 WRZEŚNIA 2019 r.
ZYGMUNT CYPRIAN 2 MIEJSCE W BIEGU NA 60 M - 9,30 s
LACHAWIEC ROKSANA 2 MIEJSCE W BIEGU NA 600 M - 2:24,25 s
KUŚNIERZ DAWID 3 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 4,01 m
BRANECKA MAGDALENA 3 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 13,5 m
ZAKRZEWSKI MICHAŁ 4 MIEJSCE W BIEGU NA 300 m - 58,59 s
GÓRA ANNA 1 MIEJSCE W BIEGU W SKOKU WZWYŻ 105 cm
TYMCZUK DAWID 4 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 3,60 m
MADEJA JAKUB 1 MIEJSCE W RZUCIE OSZCZEPEM - 25,45 m
MADEJA JAKUB 1 MIEJSCE W BIEGU NA 100 m - 13,08 s
WOŁOSZYN JAKUB 2 MIEJSCE W RZUCIE OSZCZEPEM - 21,61 m
NIEMCZUK HUBERT 1 MIEJSCE W PCHNIĘCIU KULĄ - 9,91 m
Zawody sportowe "Czwartki la " w Zamościu edycja 2018/2019 już za nami. Sartowaliśmy w nich 6 razy (3 razy jesienią i 3 razy wiosną). W czasie startów nasi uczniowie uzyskali wiele wartościowych wyników. W Finale Miejskim 4 czerwca 2019 r. zdobyli 5 medali. Najcenniejszy wynik sportowy w mijającym roku szkolnym uzyskała Aleksandra Johaniuk z klasy VII - 150 cm w skoku wzwyż.
MEDALIŚCI FINAŁU MIEJSKIEGO "CZWARTKÓW LA" W ZAMOŚCIU
04 CZERWCA 2019 r.
JOHANIUK ALEKSANDRA ZŁOTY MEDAL W SKOKU WZWYŻ - 140 cm***
WOŁOSZYN MICHAŁ SREBRNY MEDAL W RZUCIE OSZCZEPEM - 33,16 m****
PALONKA WIKTORIA SREBRNY MEDAL W BIEGU NA 300 m - 55,14****
GÓRA ANNA SREBRNY MEDAL W SKOKU WZWYŻ - 95 cm***
FUSIARZ KARINA BRĄZOWY MEDAL W SKOKU WZWYŻ - 90 cm***
NAJLEPSZE WYNIKI
29 MAJA 2019 r.
JOHANIUK ALEKSANDRA 1 MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ - 150 cm !!!
WOŁOSZYN JAKUB 3 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 39 m
ZAKRZWESKI MICHAŁ 2 MIEJSCE W BIEGU NA 600 m - 3:58,18
LACHAWIEC ROKSANA 1 MIEJSCE W BIEGU NA 600 m - 2:16,25
JÓZEFKO NIKOLA 2 MIEJSCE W BIEGU NA 600 m - 2:26,64
CZWÓRNOGA ALEKSANDRA 3 MIEJSCE W BIEGU NA 60 m - 10,30 s
NAJLEPSZE WYNIKI
24 MAJA 2019 r.
ZYGMUNT CYPRIAN 1 MIEJSCE W BIEGU NA 60 M - 9,72 s
TYMCZUK DAWID 3 MIEJSCE W BIEGU NA 60 M - 9,74 s
LACHAWIEC ROKSANA 2 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 23.5 m
WILKIEWICZ WIKTORIA 3 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 23 m
ZAKRZWESKI MICHAŁ 2 MIEJSCE W BIEGU NA 600 m - 4:02,01
CZWÓRNOGA ALEKSANDRA 3 MIEJSCE W BIEGU NA 60 m - 10,05 s
LACHAWIEC ROKSANA 1 MIEJSCE W BIEGU NA 600 m - 2:41,51 s
KUŚMIERZ DAWID 1 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 4,04 m
TYMCZUK DAWID 3 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 3,74 m
NAJLEPSZE WYNIKI
08 PAŹDZIERNIKA 2018 r.
ZYGMUNT CYPRIAN 4 MIEJSCE W BIEGU NA 300 M - 59,37 s
TYMCZUK DAWID 2 MIEJSCE W BIEGU NA 60 M - 9,73 s
KOLAJA SZCZEPAN 2 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 3,91 m
CZWÓRNOGA ALEKSANDRA 3 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 16,5 m
ŁUKASZCZUK SEBASTIAN 4 MIEJSCE W BIEGU NA 600 m - 1:50,46
CZWÓRNOGA ALEKSANDRA 6 MIEJSCE W BIEGU NA 60 m - 11,01 s
GÓRA ANNA 4 MIEJSCE W BIEGU NA 300 m - 63,14 s
ŁUKASZCZUK SEBASTIAN 8 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 4,25 m
SAWKA DAWID 12 MIEJSCE W RZUCIE OSZCZEPEM - 19,06 m
RYPINA NATALIA 2 MIEJSCE W BIEGU NA 100 m - 14,22 s
SZWACZIEWICZ JOANNA 7 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 3,73 m
NIEMCZUK HUBERT 9 MIEJSCE W PCHNIĘCIU KULĄ - 7,71 m
MEDALIŚCI MISTRZOSTW MIASTA ZAMOŚĆ I POWIATU ZAMOJSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE LZS
28 WRZEŚNIA 2018 r.
TYMCZUK DAWID ZŁOTY MEDAL W BIEGU NA 60 m - 9,67 s
ŁUKASZCZUK SEBASTIAN ZŁOTY MEDAL W BIEGU NA 600 m - 1:53,25
JOHANIUK ALEKSANDRA ZŁOTY MEDAL W SKOKU WZWYŻ - 135 cm
SAWKA DAWID SREBRNY MEDAL W RZUCIE OSZCZEPEM - 18,91 m
KOLAJA SZCZEPAN SREBRNY MEDAL W SKOKU W DAL - 3,68 m
MOLAS NATALIA SREBRNY MEDAL W BIEGU NA 600 m - 3:00,21
TRACZUK MATEUSZ SREBRNY MEDAL W BIEGU NA 600 m - 2:07,72
KOŻUSZEK ALEKDANDRA SREBRNY MEDAL W SKOKU WZWYŻ - 125 cm
ZAKRZEWSKI MICHAŁ BRĄZOWY MEDAL W BIEGU NA 1000 m - 4:13,32
NAJLEPSZE WYNIKI
12 WRZEŚNIA 2018 r.
ZYGMUNT CYPRIAN 1 MIEJSCE W BIEGU NA 60 M - 9,72 s
JOHANIUK ALEKSANDRA 1 MIEJSCE W SKOKU WZWYŻ - 135 cm
TYMCZUK DAWID 1 MIEJSCE W BIEGU NA 60 M - 9,72 s
KOLAJA SZCZEPAN 1 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 3,55 m
WOŁOSZYN JAKUB 2 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 39 m
ŁUKASZCZUK SEBASTIAN 2 MIEJSCE W BIEGU NA 600 m - 1:55,32
SZWACZIEWICZ JOANNA 2 MIEJSCE W BIEGU NA 300 m - 47,58 s
KUŚMIERZ DAWID 3 MIEJSCE W BIEGU NA 60 m - 10,01 s
WOŁOSZYN PAWEŁ 3 MIEJSCE W RZUCIE PIŁKĄ PALANTOWĄ - 33 m
SAWKA DAWID 5 MIEJSCE W RZUCIE OSZCZEPEM - 16,83 m
NIEMCZUK HUBERT 9 MIEJSCE W PCHNIĘCIU KULĄ - 7,30 m
ŁUKASZCZUK SEBASTIAN 9 MIEJSCE W SKOKU W DAL - 4,39 m
TRACZUK MATEUSZ 6 MIEJSCE W BIEGU NA 1000 m - 3:38,29 s
UCZESTNICY ZAWODÓW:
KLASA IV: PALONKA W., GÓRA A. i FUSIARZ K., STARSZUK B., PODSKARBI F, BRANECKA M., FLAK A.,
KLASA Va: SZPUGA K., ZAKRZEWSKI M., ZYGMUNT C., CZWÓRNOGA A., JÓZEFKO N, KURZEMPA A., WILKIEWICZ W., FUSIARZ S.
KLASA Vb: WOŁOSZYN P., TYMCZUK D. i KUŚMIERZ D., FLAK O.,
KLASA VI: WOŁOSZYN J., KOLAJA SZ., GŁADYSZ B., KOLAJA N., MOLAS N., BURDZY P., TOMASIAK A., KULAS M. i GALANT K.
KLASA VII: JOHANIUK A., MADEJA J., NIEMCZUK H., KULPA P., SAWKA E., TRACZUK M., SZWACZKIEWICZ J., RYPINA N. i ŁUKASZCZUK S.
KLASA VIII: PAKUŁA M., SAWKA D., TOMASIAK R., WOŁOSZYN M. i KOŻUSZEK A.
SZCZEGÓŁOWE WYNIKI KLAS IV-VI NA:ztkkf.eu
SZCZEGÓŁOWE WYNIKI KLAS VII-VIII NA:Agros Zamość