Wyjazdy integracyjne na wesoło

Tradycyjnie już we wrześniu nowego roku szkolnego uczniowie naszego gimnazjum aktywnie uczestniczyli w wyjazdach integracyjnych.

Klasa III sprawnie pokonała  kajakami odcinek rzeki Wieprz na trasie Obrocz – Zwierzyniec. Uczniowie zwiedzili też centrum miasta, gdzie kosztowali pysznej pizzy i smakowitych lodów.

Drugoklasiści wybrali się na rajd rowerowy do Lipska Polesia. Odwiedzili kapliczkę Św. Romana, piekli kiełbaski nad ogniskiem, a atmosferę umilały wspólne zabawy i gra w piłkę.

Uczniowie klasy I aktywnie spędzili czas pokonując trudniejszą trasę Parku Linowego w Zamościu. Wycieczkę uatrakcyjniła jazda gokardami po parku miejskim, pyszna pizza i fakt, że mogliśmy się poznać i spędzić ten czas razem.

Wszyscy uczestnicy wyjazdów potwierdzili, że w przyszłym roku trzeba je koniecznie powtórzyć.