„BEZPIECZNI NA DRODZE”

6 grudnia 2018 r. odwiedziliśmy Zespół Szkół w Grabowcu. „Nasi” wygrali w konkursie, pojechaliśmy wszyscy, cała VII: kibicować, wspierać, reprezentować szkołę … Milena Piłat i Mateusz Traczuk zajęli I miejsce i ich prace zostały zamieszczone w kalendarzu na 2019 r. natomiast Weronika Burdzy otrzymała wyróżnienie i praca znalazła się na okładce kalendarza.

Ale od początku …

Organizatorem XI edycji konkursu plastycznego „ Bezpieczni na drodze” był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu. W sumie w konkursie uczestniczyło ok.400 osób. Prace konkursowe  z hasłem promującym prawidłowe zachowanie się pieszych, pasażerów i rowerzystów na drodze mogły być wykonane różnymi technikami plastycznymi. Na podsumowaniu pojawili się uczniowie ze 102 szkół.

Patronat Honorowy objęli:

• Kuria Diecezjalna Zamojsko-Lubaczowska Ks. Biskup dr Marian Rojek
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Marszałek Województwa Lubelskiego
  • Ministerstwo Infrastruktury Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Każdy laureat konkursu plastycznego etapu szkolnego w sumie 300 uczniów   :

1. Dyplom za udział w XI edycji konkursu plastycznego ” Bezpieczni na drodze” ,
  2. kamizelka odblaskowa,
  3. Plecak szkolny/miejski z logo WORD i odblaskowym motywem.
  4. Kalendarz na rok 2019

Autor: AG