Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października społeczność naszej szkoły uroczyście obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. W akademii przygotowanej przez wychowawczynię klasy IV, panią Joannę Luterek oraz panią Elżbietą Klimko i pana Roberta Kożuszka, mieli okazję wystąpić zarówno nasze przedszkolaki, jak i uczniowie szkoły podstawowej, począwszy od klasy I, a skończywszy na klasie VIII.
Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej, w czasie której głos zabrali pani dyrektor, Dorota Turczyn oraz zaproszeni goście – sekretarz Gminy Łabunie, pan Sebastian Pełech oraz przewodnicząca Rady Rodziców, pani Angelika Kowalczuk Jaworska. W trakcie tej części uroczystości, sześciu nauczycieli (Anna Pyś, Maria Kolaja, Anna Jastrzębska, Joanna Luterek, Paweł Sawicki i  Robert Kożuszek), otrzymało z rąk pani dyrektor przyznane przez nią nagrody.
Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, gdzie mogli zaprezentować się przedstawiciele przedszkola i szkoły podstawowej. Zabawne wierszyki były przeplatane piosenkami związanymi z nauczycielami i szkołą. Wszyscy występujący zebrali gromkie brawa, szczególnie zaś nasi najmłodsi. Po zakończeniu uroczystości przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie wszystkich występujących wraz z zaproszonymi gośćmi oraz gronem pedagogicznym i pracownikami niepedagogicznymi naszej szkoły.

Autor: Kożuszek Robert