Zajęcia z druku 3D

Uczniowie z klasy trzeciej Szkoły Podstawowej im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez wychowawcę Annę Pyś oraz nauczyciela informatyki Annę Jastrzębską z drukarki 3D w ramach projektu ministerialnego Laboratoria Przyszłości. Na zajęciach uczniowie zapoznali się z obsługą drukarki 3D, jej możliwościami, funkcjami oraz niezbędnymi materiałami do wydruku 3 D. Mieli również możliwość obejrzenia gotowych wydruków 3D. Następnie uczniowie pod kierownictwem nauczyciela wydrukowali duszka Kolasantego bohatera opowiadań towarzyszących uczniom. Efekty pracy uczniów i nauczycieli zostały uwiecznione na zdjęciach aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Autor: Pyś Anna