Apel o Patronie Szkoły

W dniu 13 września 2023 r. z okazji drugiej rocznicy beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szkole Podstawowej im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Łabuńkach Pierwszych odbył się apel, podczas którego uczniowie obejrzeli prezentację przedstawiającą najważniejsze fakty z  życia i działalności wybitnego Polaka oraz zapoznali się założeniami projektu „Poznajemy patrona szkoły” mającego na celu kształtowanie odpowiedzialnych postaw dzieci i młodzieży oraz promowanie wartości, którym wierny był Prymas Tysiąclecia.   Uczniowie będą pogłębiać swoją wiedzę w ciągu całego roku szkolnego,  wykonując co  miesiąc określone zadania dotyczące nauczania i zasług patrona szkoły. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziano nagrody.

Autor: Faron Dorota