Andrzejki

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowny, magiczny dzień w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. Ten andrzejkowy dzień jest wspaniałą okazją do cudownej zabawy.Wychowawcy klas 1-3 wspólnie zorganizowali zabawę andrzejkową dla wszystkich uczniów, którzy mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, marzenia czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć ? Całą zabawę uświetniła nam fantastyczna muzyka oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Opracowała wychowawczyni Anna Pyś