Z wizytą w Zamościu

W dniu 13 marca  2024 roku uczniowie klasy I i III pod opieką p. Haliny Dybzińskiej i p. Anny Pyś  odwiedzili Zamość. Podczas wizyty dzieci uczestniczyły  w warsztatach laboratoryjnych w MiniLAB własnoręcznie wykonując błyszczyki ochronne do ust,  poznały również historię ich powstania Zgodnie z tradycją naszych wyjazdów  nie zabrakło spaceru po zamojskiej starówce i wizyty w BWA Galeria Zamojska,  gdzie obejrzeliśmy wystawy malarstwa  Teresy Chomik Kazarian  „Dotyk abstrakcji”i Elżbiety Gnyp. Jestem tu – Łąko szumna od istnienia”.
Humory dopisywały i nikt nie odczuwał zmęczenia zajęciami i wyjazdem.

Halina Dybzińska