Hobby horsing w naszej szkole

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja zawodów w hobby horsingu. Jak to bywa z nowościami, nie wszyscy uczniowie byli przekonani do wzięcia udziału w tej zabawie, lecz znalazło się kilkanaścioro odważnych, którzy swoim przykładem przekonali innych, że jednak warto wziąć udział w przyszłorocznej edycji zawodów.

Zawody składały się z dwóch części. Na pierwszą złożył się przejazd po specjalnie stworzonym torze, który był oceniany przez jury składające się z nauczycieli naszej szkoły. Druga część to przejazd po tym samym torze, tym razem jednak na czas. I ta właśnie konkurencja spodobała się zgromadzonej publiczności najbardziej, co przełożyło się na gorący doping dla zawodników.

Robert Kożuszek