GRAJ W BOCCIA!

W dniu 12.12.2013r odbyły się III INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA GRAJ W BOCCIA!

12 grudnia 2013 r. na hali gimnastycznej w Łabuńkach Pierwszych rozegrane zostały III Integracyjne Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy Łabunie Graj w Boccia!

Wyniki zawodów:

Kategoria Gimnazjum

I miejsce: drużyna Krok za krokiem (Nowosadowski Michał, Kopiel Karolina)

II miejsce: drużyna Łabuńki II (Zimerman Katarzyna, Jędruszko Robert, Grula Piotr)

III miejsce: drużyna Łabuńki I (Miodek Izabela, Palikot Sebastian, Pupiec Sebastian)

Kategoria VIP

I miejsce: Nauczyciele Łabuńki (Lewicki Zbigniew, Momot Zbigniew, Sawicki Paweł)

II miejsce: Urząd Gminy (Krupa Agnieszka, Juszczak-Tymczuk Bożena, Piela Agnieszka)

III miejsce: KGW Mocówka (Adamczuk Anna, Nowak Danuta, Ziarkiewicz Małgorzata)

Kategoria junior młodszy

I miejsce: Kapsle SP Łabuńki (Grzegorz Grula, Rafał Tomasiak, Małgorzata Mozoła)

II miejsce: Jastrzebie SP Łabuńki (Aleksandra Johaniuk, Julia Szmit, Paweł Kulpa)