Mikołajkowy sportowo-rekreacyjny turniej klas I - VII

05 grudnia 2023 roku dla  klas IV-VII a 08 grudnia 2023 roku dla  klas I-III w naszej szkole odbył się Mikołajkowy sportowo-rekreacyjny turniej klas I-VII.

Wszyscy uczniowie startowali w różnorodnych konkurencjach (rzuty do celu, rzuty do kosza, wyścigi w workach, wyścigi rzędów, przeciąganie liny), w których zdobywali 4, 3, 2 lub 1 punkty w zależności o zajętego miejsca. Klasy otrzymały również punkty za posiadanie ubioru "mikołajkowego".

W turnieju klas IV-VII zwyciężyła klasa V, drugie miejsce zajęła klasa VI,  trzecie miejsce klasa VII a czwarte miejsce klasa IV.

W turnieju klas I-III zwyciężyła klasa II, drugie miejsce zajęła klasa III a trzecie miejsce klasa I.

Uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodyczami.

Zbigniew Momot, Zbigniew Lewicki, Joanna Luterek