"Ogród Pawie Pióro"

W dniu 23 maja 2016 r przedszkolaki z najmłodszej grupy wybrały się na wycieczkę do Łabuń. Odwiedziły ścieżkę edukacyjną "Ogród Pawie Pióro", dzieci oglądały tablice dydaktyczne, poznały różne ciekawostki ekologiczne. Przedszkolaki odwiedziły również Urząd Pocztowy w Łabuniach. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Przedszkolaki poznały logo poczty oraz oglądały różnorodne przekazy pocztowe. Poznały drogę listu, paczki i innych przesyłek. Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Na zakończenie wycieczki przedszkolaki jedli pyszne i zimne lody.