Wyprawa do „Magicznych Ogrodów”

Drugiego czerwca 2017 r. uczniowie klasy czwartej wraz z dwiema mamami i wychowawczynią spędzili niezapomniany czas na terenie rodzinnego parku tematycznego „Magiczne Ogrody” w Janowcu.

O godz. 10.00 wkroczyli do świata baśni. Wędrowali krętymi dróżkami wśród zieleni, mnóstwa kolorowych, pachnących kwiatów, mijali szumiące strumyki. Zwiedzili Zamek Wróżek, Krasnoludzki Gród,  Smocze Gniazdo. Przeżyli chwile grozy w Mroczysku, odbyli niesamowitą podróż zabawną kolejką. Spotkali niezwykłe sympatyczne stworki, m.in. Mordole, Robanki, Bulwiaki, Magiczne Ptaki. Pobyt dostarczył wszystkim wielu nowych doświadczeń, fantastycznych emocji i wrażeń, pobudził wyobraźnię.

Czwartoklasiści spędzili w tym niezwykłym miejscu cały dzień i o godz. 18.00 trochę zmęczeni, ale radośni i zachwyceni powrócili do świata realnego.

Autor: Dorota Faron