Poloneza czas zacząć...

9 lutego w naszej szkole odbył się historyczny Bal Absolwenta, w którym uczestniczyli uczniowie klasy VIII oraz klasy III dotychczasowego gimnazjum. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, oklaskiwanym przez panią dyrektor, wychowawców i licznie przybyłych rodziców.

Po krótkiej sesji zdjęciowej, młodzież tłumnie ruszyła na parkiet, by szaleć w rytm najnowszych dyskotekowych przebojów. Oczywiście, nie samym tańcem człowiek żyje, dlatego część uczniów spędzała czas przy suto zastawionym stole, rozmawiając o wszystkim, tylko nie o szkole. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, także Bal, więc uczniowie, choć nie najszczęśliwsi, musieli opuścić mury ukochanej szkoły, by udać się na wyczekiwane od dawna ferie.

Autor: Joanna Luterek