SZKOLNY KONKURS TALENTÓW

ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA  W ŁABUŃKACH PIERWSZYCH

CELE KONKURSU:

• promowanie młodych talentów
  • popularyzowanie działań artystycznych i sportowych dzieci i młodzieży
  • rozwijanie zainteresowań i kreatywności
  • pokazywanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu
  • prezentacja uzdolnień i pasji dzieci i młodzieży.

TERMIN: 31 maja 2019 roku, godz. 9.00

MIEJSCE: hala sportowa w Łabuńkach Pierwszych

ZASADY KONKURSU:

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych oraz dotychczasowego gimnazjum – soliści, duety lub zespoły.
  2. Warunkiem uczestnictwa jest: zapoznanie się z Regulaminem, wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA (do pobrania w sekretariacie)i dostarczenie jej do sekretariatu szkoły do dnia 22 maja 2019 roku.
  3. Forma konkursu to krótka prezentacja sceniczna w formie:
  • śpiew
  • taniec
  • gra na dowolnym instrumencie
  • recytacja
  • praca plastyczna
  • pokaz sportowy
  • inne
  1. Prezentacja nie może być dłuższa niż 3 minuty.
  2. Uczestnik może brać udział tylko w jednej prezentacji.
  3. Organizator zapewnia sprzęt nagłaśniający, 4 mikrofony, parkiet o wymiarach 5m x 5m (podłoże na hali).
  4. Uczestnicy zapewniają sobie wszelkie niezbędne rekwizyty i potrzebne materiały związane z pokazem.
  5. Na wykonanie pracy plastycznej uczestnicy mają do dyspozycji maksymalnie 60 minut.
  6. Uczestnicy są zobowiązani dostarczyć przed występem nośnik z nagraniem podkładu muzycznego.

10. Uczestnicy prezentują swoje umiejętności kolejno, według wylosowanych wcześniej numerów.

11. Występ każdego uczestnika zapowiada osoba prowadząca konkurs.

12. Prezentacje nie mogą zagrażać zdrowiu i życiu uczestników konkursu oraz publiczności.

13. W czasie prezentacji niedozwolone jest wykonywanie niestosownych gestów, wykorzystywanie niestosownych piosenek lub używanie wulgarnych słów.

14. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do przestrzegania zasad kultury osobistej, BHP i p.poż.

15. Zmagania uczestników oceniać będzie Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.

16. Komisja Konkursowa przyznaje punkty każdemu uczestnikowi w skali od 1 do 5. O wyniku końcowym decyduje suma przyznanych punktów.

17. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

18. Organizatorzy przewidują upominki i dyplomy dla zwycięzców.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
  2. Występy uczniów będą rejestrowane i mogą być opublikowane na stronie internetowej szkoły, na co uczestnicy konkursu i ich rodzice wyrażają zgodę w zgłoszeniu.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu konkursu, zmiany jego terminu lub odwołania go.
  4. Szczegółowych informacji udzielają: p. Katarzyna Krajewska, p. Joanna Luterek.