45 Rajd PTTK „Czerwony Kapturek”

Wspólnie z wychowawczynią klasy I,  panią Haliną Dybzińską wybrały się na 45 Rajd PTTK „Czerwony Kapturek”. Wędrowaliśmy trasą z Górecka Starego do Tarnowoli. Nasze uczennice spisały się znakomicie biorąc udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów rajdu. Kamila Molas i Natalia Mróz zajęły III miejsce w konkursie na najpiękniejszą postać z bajki o Czerwonym Kapturku.

W sobotę 1 czerwca  był przepiękny poranek.  Na niebie ani jednej chmurki.  A nasze uczennice z klasy I i V postanowiły świętować Dzień Dziecka,  podziwiając piękno roztoczańskiej przyrody.

I …  niespodzianka -  Uczennica klasy I Natalia Czwórnoga zdobyła swoją pierwszą Odznakę Turystyki Pieszej -  I kategorii:  srebrne  „ Siedmiomilowe buty”, a jej siostra z klasy V- Aleksandra Czwórnoga przeszła już do II kategorii, zdobywając  Popularną Odznakę Turystyki Pieszej.

Gratulujemy dziewczynom wytrwałości i zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Autor: Halina Dybzińska