MAJSTERKOWO

Dnia 7 czerwca uczniowie kl. I i II z inicjatywy p. H. Dybzińskiej  p. Anna Pyś wybrali się na  warsztaty edukacyjne „Majsterkowo” w  Castoramie w Zamościu.

Opracowała Anna Pyś

Każdy uczeń otrzymał torbę na zakupy,  którą ozdobił dowolną ilustracją wykonaną kolorowymi farbami. Uczniowie poprzez wykonaną pracę rozbudzali swoje pasje do tworzenia przedmiotów użytecznych , kształtowali wyobraźnię, rozwijali umiejętności manualne, a także pogłębiali wiedzę i  świadomość  ekologiczną. Każdy uczeń otrzymał upominki od  prowadzących zajęcia. Mamy nadzieję na kontynuowanie podobnych zajęć w przyszłym roku szkolnym.