„Familijne popołudnie dla Niepodległej”

10 listopada 2019 r.

godz. 14.00 – 16.00 Izba Muzealna w Barchaczowie  „Familijne popołudnie dla Niepodległej”

Zapraszamy chętne rodziny (dzieci, rodziców, dziadków itd.) z gminy Łabunie – ale nie tylko – do poznawania Polski w formie „nauka przez zabawę”. Nikt nie wyjdzie stąd bez nagrody!

Zabierzemy Was w wirtualną podróż po naszym kraju. Co czeka rodziny, które zapiszą się na Familijne popołudnie dla Niepodległej? M.in. układanie puzzli – mapy Polski, wielki twister, malowanie ogromnym ołówkiem (kilka osób trzymając sznurki, do których przymocowany jest ołówek narysuje wybrany symbol patriotyczny), zgadywanie tytułów piosenek i wiele innych oraz cykl zabaw pt. „Poznaj Polskę”. Będą też zabawy w plenerze.

Zapisy do 5 listopada pod nr tel.: 84 611 60 20 lub e-mailowo: d.saran@labunie.com.pl

Ilość miejsc jest ograniczona