Uwaga!

Drodzy Rodzice!

Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń w kraju, w trosce o bezpieczeństwo rodziców, dzieci oraz pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, zawężamy strefy bezpieczeństwa, dlatego też prosimy rodziców o ograniczenie wejścia do szkoły do niezbędnego minimum tj. np. wpłata za obiad. W pozostałych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem zespołu pod nr 84 616 22 02 lub kontakt z wychowawcą przez dziennik elektroniczny LIBRUS.

Rodzice dzieci przedszkolnych i kl. I przyprowadzają dzieci pod drzwi szkoły. Dzieci są odbierane przez pracowników szkoły, którzy prowadzą je do szatni, pomagają w przebraniu się, a następnie prowadzą do grupy.

Odbiór dzieci przedszkolnych i kl. I będzie odbywał się na tych samych zasadach.

Dyrektor Zespołu
   Dorota Turczyn