„Razem na Święta” 2020

W tym roku uczniowie klasy VII b: Oliwka Flak, Oliwka Piela, Kinga Baraś, Julka Kuśmierz i Michał Ziarkiewicz razem z wychowawczynią, panią Joanną Luterek, przyłączyli się do trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji organizowanej przez MEN „Razem na Święta”.

Naszym celem było niesienie pomocy i wsparcia innym, dzielenie się przedświąteczną radością z lokalną społecznością oraz budowanie więzi międzypokoleniowych. Chcieliśmy również zrobić coś dla siebie, coś innego niż lekcje J i cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil.

Efektem naszej akcji było przygotowanie świątecznych upominków: ozdób z masy porcelanowej, pierniczków oraz kartek i podzielenie się nimi z naszymi sąsiadami. Udział w akcji „Razem na Święta” dał nam dużo radości, poczucie satysfakcji ze spełnienia ważnej misji pomagania i wspierania innych, zwłaszcza, że przygotowane przez nas niespodzianki spotkały się z wielką życzliwością obdarowanych osób. Zachęcamy innych do udziału w podobnych akcjach – POMAGANIE JEST SUPER!

ZDROWYCH  I WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Dziękujemy za wyrażenie zgody na publikację zdjęć na stronie internetowej naszej szkoły.

Joanna Luterek