ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 - SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W ŁABUŃKACH PIERWSZYCH

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO  2021/2022

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE

W ŁABUŃKACH PIERWSZYCH

1 WRZEŚNIA 2021 R.

• 8.00 – Msza Święta w kościele parafialnym w Łabuniach.
  • Godz. 10:00 oficjalne spotkanie dzieci w klasach z wychowawcami.
  • Informujemy, że przedszkole w dniu 1 września br. zapewnia opiekę dla dzieci
    w godzinach wskazanych przez rodziców w deklaracjach złożonych podczas rekrutacji.
  • Informacja o przydziale sal dla poszczególnych grup znajduje się na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym do szkoły.
  • Przedszkole w tym dniu zapewnia całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i podwieczorek). Prosimy o uregulowanie należności w dniu 1 września br.
  • Prosimy o zadeklarowanie do dnia 1 września do godz. 8:00 obecności dziecka w przedszkolu w tym dniu w celu zamówienia posiłku.
  • Prosimy rodziców o uaktualnienie deklaracji pobytu dziecka w przedszkolu, jeżeli nastąpiła zmiana deklarowanych godzin.