Zbiórka dla uchodźców z Ukrainy

Nasza szkoła przyłącza się do zbiórki dla uchodźców z Ukrainy, którą organizuje Gmina Łabunie,

Szczególnie potrzebne są następujące rzeczy:

Środki higieny osobistej – chusteczki nawilżane oraz antybakteryjne, pieluchy, pasty i szczoteczki do zębów, mydło w kostce, szampony, dezodoranty, jednorazowe maszynki do golenia, tampony, podpaski, wkładki higieniczne, papier toaletowy, kremy przeciwko odparzeniom (typu sudokrem).

Żywność o wydłużonej przydatności do spożycia – konserwy, zupki w proszku, kawa, herbata, batony proteinowe, krakersy, herbatniki, woda mineralna w butelkach 0,5l.,

Plastikowe sztućce i kubki, kubki styropianowe oraz termiczne (nowe).

Środki opatrunkowe – bandaże, plastry.

Powerbanki oraz nowe karty sim.

Nowa bielizna  - damskie majtki i skarpety w różnych rozmiarach.

Nowe nieużywane ręczniki oraz nowe klapki pod prysznic.

Nowe, nieużywane karimaty, śpiwory, koce.

Prosimy o dostarczanie tylko wyżej wymienionych rzeczy (inne nie będą przyjmowane) do sekretariatu naszej szkoły do końca przyszłego tygodnia, choć akcja najprawdopodobniej będzie kontynuowana.

Uczniowie biorący udział w akcji będą nagradzani punktami z zachowania.

Dziękujemy za okazanie serca potrzebującym,