162 cm w skoku wzwyż!!! Rewelacyjne starty Marcela Hubali w wiosennej edycji „Czwartków lekkoatletycznych” w Zamościu

Marcel Hubala uczeń klasy VI w czasie swoich startów, w wiosennej edycji zawodów „Czwartki lekkoatletyczne” w Zamościu 4 razy poprawiał rekord szkoły w skoku wzwyż.

26 kwietnia uzyskał 152 cm, na kolejnych zawodach 11 maja skoczył 153 cm, 16 maja dołożył koleje 2 cm uzyskując wynik 155 cm a 26 maja podczas swojego 4-ego startu pokonał poprzeczkę na wysokości 162 cm, tym samym w podczas wiosennych startów poprawił rekord szkoły o 12 cm i jednocześnie swój najlepszy wynik z ubiegłego roku o 27 cm (w jesiennych zawodach Marcel skoczył 135 cm).

6 czerwca podczas Finału Miejskiego Czwartków lekkoatletycznych
w  Zamościu
, który odbył się na obiektach sportowych SP 4 w Zamościu, Marcel dwukrotnie stawał na najwyższym podium. Zdobył złote medale w skoku wzwyż i w biegu na dystansie 60 m.

Gratulujemy Marcelowi udanych startów.

Zbigniew Momot