MARCEL HUBALA złotym medalistą w skoku wzwyż w XXIX Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi!!!

17 i 18 czerwca w Łodzi na obiektach AZS Łódź odbył się XXIX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych.

Marcel Hubala, uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Łabuńkach Pierwszych w roczniku 2010 wynikiem 165 cm zwyciężył w skoku wzwyż, zdobywając złoty medal. Jednocześnie Marcel kolejny raz ustanowił rekord szkoły.

Zawody odbywały się przez dwa dni. 17 czerwca, w sobotę 23 zawodników z całej Polski uczestniczyło w  eliminacjach do niedzielnego finału . Marcel awansował do niego razem z 14 innymi uczestnikami. Drugiego dnia,18 czerwca w niedzielę w finale Marcel skakał najlepiej ze wszystkich startujących i zdobył złoty medal.

Gratulujemy Marcelowi rewelacyjnego wyniku!

Dziękujemy Pani Katarzynie Hubali za zorganizowanie wyjazdu na zawody do Łodzi.

Do zawodów Marcela przygotował nauczyciel wychowania  fizycznego Zbigniew Momot.

Autor: Momot Zbigniew