BEZPIECZNI NA DRODZE

VII edycja konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”

Uczniowie klas I – III naszej szkoły uczestniczyli w VII edycji konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”.

Celem konkursu było przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i rowerzysty.  W etapie szkolnym wzięło udział 29 uczniów. Jury konkursu zgodnie z regulaminem wybrało  3 prace do dalszego etapu.  Prace wykonali: Cyprian Łukaszek -  kl. II, Maksymilian Kulas – kl. II i Sebastian Łukaszczuk – kl. III.  Prace wszystkich naszych uczniów zostały nagrodzone, a praca Sebastiana Łukaszczuka została wybrana do kalendarza na rok 2015. Gratulujemy sukcesu.

W konkursie uczestniczyło 139 szkól podstawowych z terenu miasta i powiatu Zamościa, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego i Hrubieszowa. W sumie nadesłano 410 prac plastycznych, z  których do kalendarza na rok 2015 zostało wybranych 144.. Głównym organizatorem kolejnej edycji konkursu plastycznego był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu we współpracy z Zespołem Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Suchowoli.